Skrydžiai oro balionais

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai
Nerandate atsakymo? Parašykite mums!
Tinkamos oro sąlygos skrydžiams?
Skrydžiai oro balionais yra priklausomi nuo oro sąlygų. Skraidome tik esant geram matomumui ir ramiam vėjui. Skrydžiai vykdomi anksti ryte arba vakare likus keletui valandų iki saulėlydžio. Tokiu paros metu yra optimaliausios oro sąlygos nepamirštamam skrydžiui.
Skraidymo sezonas Lietuvoje
Aktyvus skraidymo sezonas priklauso nuo oro sąlygų ir prasideda balandžio mėnesį bei trunka iki spalio. Šiuo laikotarpiu siūlome skrydžius virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Trakų ir Birštono.
Kiek laiko trunka skrydis?
Vidutiniškai skrydžio trukmė yra viena valanda, tačiau bendra turo trukmė yra 3-4 val.
Amžiaus ir ūgio apribojimai
Balionu gali skristi bet kurio amžiaus keleivis, tačiau rekomenduojame, kad ūgis būtų ne mažesnis nei 120 cm - tai leis užtikrinti saugumą ir apžvalgą per krepšio viršų. Asmenys iki 18 metų turi būti lydimi suaugusiojo.
Fizinės būklės reikalavimai
Norintys skristi karšto oro balionu turėtų būti pasiruošę išstovėti viso skrydžio metu. Rekomenduojame neskristi nėsčioms moterims, žmonėms turintiems širdies problemų ir neseniai turėjusiems operaciją. Jeigu dvejojate - pasikonsultuokite su savo gydytoju. Taip pat nėra skraidinami neblaivūs asmenys.
Skrydžio patvirtinimas
Galutinis skrydžio patvirtinimas bus atsiųstas prieš 1 dieną nuo numatomo pakilimo.
Kas nutinka, jeigu oras nėra tinkamas skrydžiui?
Jeigu oro sąlygos netinkamos - didelis vėjas, gūsiai, blogas matomumas ar matomi audros debesys - skrydis yra perkeliamas į kitą dieną. Pasitaiko, kad turime atšaukti skrydį jau starto lauke prieš pakilimą. Tačiau visa tai tik dėl Jūsų saugumo.
Kur yra susitikimų vieta?
Patvirtindami rezervaciją suderinsime paėmimo arba susitikimo vietą. Labai prašome nevėluoti ir atvykti ar būti pasiruošus sutartu laiku - nes kiekvieno skrydžio pakilimo laikas yra suderintas su oro uostu.
Kada ir kaip galėsiu atsiskaityti už skrydį?
Galite atsiskaityti grynaisiais arba kortele po skrydžio.
Rezervuok skrydį
oro balionu