Skrydžiai oro balionais

Skrydžio eiga

Ypatingi skrydžiai oro balionais
01 Rezervuokite skrydį
Jeigu ieškote ypatingų potyrių ir pramogų - esame Jūsų paslaugoms! Siūlome rytinius ir vakarinius skrydžius oro balionais ypatingomis Lietuvos vietovėmis. Rezervuokite skrydį jau šiandien, nurodykite datą ir vietą ir mes suderinsime visas smulkmenas. Nepamirškite susipažinti su DUK (dažniausiai užduodamais klausimais) skrydžio pasiruošimui.
Skrydžio rezervacija
Skrydžio rezervacija
02 Paėmimas ar susitikimas
Susiderinę paėmimo ar susitikimo vietą saugiai Jus pristatysime į pakilimo lauką savo transportu. Pakeliui papasakosime apie balionus, kasdien patiriamus nuotykius ir įspūdžius. Mes sutinkame daugybę įdomių žmonių kasdien!
Keleivių paėmimas/susitikimas
Keleivių paėmimas/susitikimas
03 Pakilimo vieta
Kasdien atidžiai parenkame geriausią pakilimo vietą pagal esamas oro sąlygas. Čia Jūs būsite instruktuoti apie skrydžio saugą. Atsakysime į visus klausimus. Paruošti balioną skrydžiui užtrunka apie 20 minučių.
Balionų pakilimo vieta
Balionų pakilimo vieta
04 Skrydis
Tiesiog mėgaukitės akimirkomis - kartais pastebime, kad keleiviai yra susikoncentravę į fotografavimą ar filmavimą. Valandos skrydžio trukmė leis netrukdomai džiaugtis vaizdais ir dalytis emocijomis su esančiais šalia.
Skrydis karšto oro balionu
Skrydis karšto oro balionu
05 Nusileidimas
Atidžiai klausykitės piloto nurodymų ir pasiruoškite nusileidimui. Kartais jie būna švelnūs, o kartais ir linksmesni. Tačiau Jūs esate saugūs patyrusių pilotų rankose. Nusileidus metu žemės komanda bus netoliese ir padės susipakuoti įrangą.
Baliono nusileidimas
Baliono nusileidimas
06 Atsisveikinimas
Skrydis dar nesibaigė! Siūlome ypatingą ceremoniją atšvęsti Jūsų skrydį - susipažinsite su oreivystės istorija Lietuvoje, sužinosite kada į dangų pakilo pirmasis oro balionas ir kas nutiko jo pilotui. Po skrydžio pristatysime Jus į susitikimo ar paėmimo vietą ir po jausmingai atsisveikinę pasižadėsime susitikti dar. Už paslaugas galėsite atsiskaityti grynaisiais arba kortele.
Atsisveikinimas su balionais
Atsisveikinimas su balionais
Bendra turo trukmė apie 3 val.
Rezervuok skrydį
oro balionu