Skrydžiai oro balionais

Vietovės

Atraskite Lietuvą iš naujo

Didieji miestai ir unikalūs gamtos kampeliai iš oro baliono!
Galime pasiūlyti privačius skrydžius ir Jūsų pasirinktoje vietoje!

Vilnius
Oficialiai pripažinta Europos karšto oro balionų sostinė jau daugiau nei 20 metų džiugina padangę išmarginančiais ir miestą puošiančiais laivais. Vilniečiai ir miesto svečiai kasmet iš naujo atranda skrydžius karšto oro balionu virš Vilniaus, kur pakilus aukščiau atsiveria žaluma ir miesto gatvelės tampa neatpažįstamos. Balionų pakilimo aikštelės Barbakane, pievoje prie Balto tilto, Žvėryne ir Valakampiuose tampa ne tik oreivių susitikimų, tačiau ir susibūrimų vieta pritraukiančią ne tik vaikus, bet ir visą šeimą. Nors kiekvienais metais skrydžiai virš Vilniaus sudėtingėja dėl didėjančio oro uosto apkrovimo - ištaikius progą pakilti Jūsų laukia unikali patirtis.
Skrydžiai balionais Vilniuje
Trakai
Vos pusvalandis kelio nuo Vilniaus leidžia atrasti unikalų Lietuvos palikimą - Trakų miestelį ir pačiame Galvės ežere stūkstančią pilį. Miestą supantys draustiniai suteikia progą mėgautis tyla gamtoje. Atraskite paslėptą Varnikų pažintinį pėsčiųjų taką, miegančių Angelų kalvą ir Užutrakio dvaro sodybos parką. Nepraleiskite progos paragauti tikrų karaimiškų kibinų. Apžiūrėjusiems Trakus ir apylinkes siūlome išvysti pamėgtas vietas iš karšto oro baliono krepšio - "praplaukti" virš ežero ir Trakų pilies ir žmogaus nepaliestus gamtos kampelius.
Paėmimas ir grąžinimas į Trakus galimas ir iš Vilniaus (įskaičiuota į skrydžio kainą).
Skrydžiai balionais Trakuose
Kaunas
Neries ir Nemuno upių santakoje įsikūręs Kaunas kasmet pritraukia vis daugiau miesto svečių. Modernėjantis ir greitai besikeičiantis miesto veidas vilioja aplankyti kultūros ir istorijos entuziastus. Galybė vykstančių festivalių ir kultūrinių renginių įtraukia miestelėnus bei miesto svečius. Atraskite Pažaislio vienuolyno ansamblį, senamiesčio širdį, Velnių muziejų bei vienintelį Lietuvoje veikiantį funikulierių.
Dažniausia balionų pakilimo vieta yra Santaka ir Nemuno sala - čia kylančiais balionais susirenka pasigrožėti visas miestas. Rezervuokite savo skrydį Kaune jau šiandien!
Skrydžiai balionais Kaune
Birštonas
Kasmet augantis ir gražėjantis kurortas ir Lietuvos pasididžiavimas baigia nukarūnuoti Druskininkus. Čia atvyksta norintys pailsėti nuo miesto šurmulio, atrasti ramybę gamtoje ir pasimėgauti SPA malonumais. Atsipalaiduokite natūralios gamtos apsuptyje, o pailsėję - apžvelkite Nemuno kilpas iš oro baliono krepšio.
Skrydžiai balionais Birštone
Klaipėda
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo pajūriu ir uostamiesčiu. Vokiško stiliaus architektūros ir jūros kvapo mišinys suteikia miestui ypatingos auros. Akmenimis grįstos senamiesčio gatvelės mena laikus be automobilių, o pašonėse įsikūrusios kavinės nustebins unikaliu kulinariniu paveldu. Iš čia lengvai persikelsite į Kuršių neriją, kur atrasite gamtos stebuklus ir harmoniją.
Skrydžiai oro balionais Klaipėdoje gana sudėtingi dėl vyraujančių ir stiprių vėjų. Tačiau pasitaikius progai čia pakilti - miesto ir Kuršių Nerijos panorama nepaliks abejingų. Jei skrydžiui Klaipėdoje vėjas per stiprus - skrendame Gargžduose.
Skrydžiai balionais Klaipėdoje
Jūsų pasirinkta vieta
Galime suderinti skrydį Jums ypatingoje vietoje - kur ji bebūtų - visoje Lietuvoje. Jūsų gimtasis miestas, įsimintina vieta ar visada svajota pamatyti vieta iš oro - mes Jūsų paslaugoms. Atkreipkite dėmesį, kad toks vietos pasirinkimas taikomas tik privatiems skrydžiams - mažiausias keleivių skaičius - 4.
Skrydžiai balionais Lietuvoje
Skrydžio oro balionu
eiga